Varinė – solidžiausia rinkoje lietaus nuvedimo sistema.

Varinė lietaus nuvedimo sistema – kas tai?
Daugelis žmonių nežino, kad yra daugiau galimybių nei aliuminio lietaus nuvedimo sistema. Aukštesnės klasės metalas ypač naudingas ir ilgaamžis.

Pelninga investicija šimtmečiui.
Varis – nepaprastai plastiška, patvari, atspari korozijai, ekstremalioms meteorologinėms sąlygoms medžiaga. Tai pakankamai brangi medžiaga, tačiau dėl jos ekonomiškumo, ilgo tarnavimo laiko kaina ne tokia jau didelė. Tik profesionaliai sumontavus varinę lietaus nuvedimo sistemą, ji nereikalaus jokios priežiūros ir tarnaus net ~200 metų. 

Varinė lietaus nuvedimo sistema – funkcionalu, ilgaamžiška, solidu. 
Lietaus nuvedimo sistemos užduotis tinkamai surinkti ir nukreipti visą vandenį į drenažo sistemą ar specialias talpas, taip apsaugant pastato fasadą bei pamatus nuo nepageidaujamos drėgmės. Ir tai ne tik labai funkcionalus, bet ir nepriekaištingos išvaizdos produktas.

Varinė lietaus nuvedimo sistema – dėmesio vertas pasirinkimas.
Tai sprendimas, pakeliantis pastato vertę. Varinė lietaus nuvedimo sistema mėgstantiems prabangą ir kokybę. Dėl savo estetinės išvaizdos išsiskiria iš aplinkos, atrodo itin respektabiliai. Tai itin stilingas namų eksterjero priedas.

Varinė lietaus nuvedimo sistema išsiskiria savo ypatinga spalva.
Iš pradžių blizga saulėje, vėliau palaipsniui oksiduojasi, įgauna malonų bronzos atspalvį, o dar vėliau ima žaliuoti. Išskirtinė vario spalva garantuoja, kad statinys atrodys estetiškai, solidžiai, elegantiškai ir stilingai. 

Ramybė ilgiems metams.
Varinė lietaus nuvedimo sistema – itin aukštos kokybės produktas. Labai vertinama dėl savo išvaizdos bei techninių savybių. Garantuoja ilgaamžę eksploataciją ir atsparumą aplinkos veiksniams. Užtikrina saugumą, ramybę ir komfortą lietingomis dienomis. 


Varinė lietaus nuvedimo sistema.
Varinė lietaus nuvedimo sistema.

Varinė lietaus nuvedimo sistema.