VMZINC® – nieko nebijanti lietaus nuvedimo sistema.

VMZINC® – aukšta kokybė.
VMZINC® lietaus nuvedimo sistemos atitinka standarto PN-EN 612 reikalavimus, todėl yra užtikrinamas jų patvarumas ir atitinkamų parametrų išsaugojimas. 

VMZINC® lietaus nuvedimo sistemos patikimumas.
Dėl savo mechaninių savybių, VMZINC® užtikrina, kad visa lietaus nuvedimo sistema bus atspari pačioms nepalankiausioms atmosferos sąlygoms, tokioms, kaip kruša, dideli temperatūros pokyčiai ir stiprus poveikis ultravioletiniais spinduliais ypač stipriai saulės apšviečiamose vietose.

VMZINC® sistemos išbaigtumas ir puikius elementų suderinimas.
VMZINC® lietaus nuvedimo sistema apima pilną asortimentą produktų, skirtų lietaus vandens pašalinimui. Latakai, plazminiu būdu suvirinti vamzdžiai, alkūnės, universalūs piltuvai, išplėtimo jungtys, dangteliai, kampiniai elementai, vamzdžių jungtys, kabliai ir apkabos – visa tai sudaro kompleksinį sprendimą, pritaikytą prie jūsų regiono klimato sąlygų, architektūros tradicijų ir taikomų stogų dengimo būdų. 

VMZINC® sistemos spalvos.
Atsižvelgiant į keletą aspektų, yra galimybė pasirinkti idealiai su pastato pobūdžiu suderintą lietvamzdžių sistemą. Originalūs VMZINC® latakai ir kiti elementai yra gaminami su keliais skirtingais paviršiaus apdirbimo būdais, todėl gali būti puikiai suderinti su pastato stogu, fasadu ir aplinka. Šiuo metu siūlome sistemas su natūralaus cinko paviršiumi, o taip pat su patinos sluoksniais Quartz-Zinc® ir Anthra-Zinc®.

VMZINC® estetika.
VMZINC® lietaus nuvedimo sistemos elementai atrodo estetiškai, jų paviršius lygus, o priedai – puikiai suderinti. Latakai, kampiniai elementai ir alkūnės suprojektuoti po ekspertų konsultacijų su statybos specialistais ir investuotojais. Tokiu būdu, užtikriname, kad šie elementai atitinka mūsų klientų, tarp jų ir profesionalų, susiduriančių su lietvamzdžių sistemomis kiekvieną dieną, lūkesčius.

Spalvos

* Spalvos skirtos susipažinimui ir atspalviu gali skirtis nuo tikrosios spalvos.