Varinė stogo danga – šimtmečio prabanga.

Varis – perspektyvus pasirinkimas.
Tai sprendimas, pakeliantis pastato vertę. Vario vertė dažniausiai suvokiama tuomet, kai nereikia naujų investicijų stogo dangos medžiagoms. 

Pelninga investicija šimtmečiui.
Tai pakankamai brangi medžiaga, tačiau dėl jos ekonomiškumo, mažo sudėtinių dalių kiekio ir ilgo tarnavimo laiko (~200 metų), kaina ne tokia jau didelė.

Varis visiškai atspari medžiaga.
Varis – nepaprastai plastiška, patvari, atspari korozijai, ekstremalioms meteorologinėms sąlygoms medžiaga. Todėl nereikia jokio papildomo paviršiaus apdirbimo. Varinę stogo dangą galima naudoti srityse, kur dažnos atšiaurios oro sąlygos. Varis nebijo staigių temperatūros pokyčių, gerai praleidžia šilumą, ir atrodo itin respektabiliai. 

Varinė stogo danga išsiskiria savo ypatinga spalva. 
Iš pradžių blizga saulėje, vėliau palaipsniui oksiduojasi, įgauna malonų bronzos atspalvį, o dar vėliau ima žaliuoti. Išskirtinė vario spalva garantuoja, kad statinys bus puikios estetinės išvaizdos ir išsiskirs iš aplinkos.

Puiki galimybė unikaliems pastatų dizainams.
Vario pasirinkimas suteikia daugybę galimybių, kombinuojant jas su kitomis statybinėmis medžiagomis ir kuriant unikalius dizainus.

Didelis pritaikymo spektras.
Varinės stogo dangos naudojamos ne tik tradiciniams pastatams, restauruojant svarbius istorinius objektus, bet ir šiuolaikinių verslo, prekybos paskirties bei privačių namų eksterjerams kurti. Varis madingas dėl didėjančio poreikio prabangai ir kokybei.