Lygios skardos padengimai

Blizgus Poliesteris.
Šis padengimas populiarus ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Išsiskiria puikia išvaizda, dideliu mechaniniu atsparumu, geru kokybės ir kainos santykiu. Lygus ir švelnus paviršius ypač tinka vidaus apdailai, išorės sienoms ir stogams. Poliesteris, tinkamas esant normalioms klimato sąlygoms. Šis padengimas priklauso plonasluoksnių dangų tipui, jo storis siekia 25 μm. 

Matinis Poliesteris.
Matiniu struktūriniu poliesteriu dengtas skardos paviršius neblizga, yra atsparus klimato poveikiui ir korozijai. Šis padengimas priklauso plonasluoksnių dangų tipui, jo storis siekia 35 μm. 

Pural.
Ypač tvirta, ilgalaikė danga. Net esant ekstremaliomis klimato sąlygomis, Pural danga pasižymi dideliu atsparumu atmosferos poveikiui ir korozijai. Ji yra naudojama stogo dangai, lietaus vandens nutekėjimo sistemoms. Apsaugo nuo ultravioletinių spindulių, neišblunka ir ją lengva valyti. Lankstant ji taip pat išlieka atspari.

Matinis Pural.
Matinio Puralo danga specialiai sukurta stogams, tačiau puikiai tinka lankstiniams ir išorės sienoms. Tai neblizgi, spalvota, aukštos kokybės danga. Ją, kaip ir įprastą Puralą, lengva naudoti. Matinis Puralas yra poliuretano pagrindo danga, kurios savybės užtikrina gaminių ilgaamžiškumą. Ypatingai  atspari įvairioms oro sąlygoms, neblunka. Lygi paviršiaus struktūra neleidžia greitai išsitepti. Viršutinis grunto sluoksnis yra storas, atsparus nusidėvėjimui ir korozijai. O matinio paviršiaus pasirinkimas, suteikia pastatams išskirtinumo.

Cinkas.
Tai cinko sluoksniu padengtos plieno plokštės. Ši danga tinka tiems profiliuotiems lakštams, kurių išorei nekeliami ypatingi reikalavimai. Iš cinkuotos skardos lakštų gaminami ilginiai, grebėstai ir kiti pastatų konstrukcijų elementai.

Alucinkas.
Alucinko padengimą sudaro 55% aliuminio, 43,4% cinko ir 1,6% lydinio. Blizgantis metalinis lakšto paviršius ilgainiui  įgauna pilkšvą apnašą. Paviršius yra apdorotas polimerais, kurie padeda išvengti dėmių atsiradimo ir palengvina formavimą. Tyrimais nustatyta, kad ši danga patvaresnė nei cinkuota skarda.

Spalvos

* Pateikta bendra RALL ir RR spalvų paletė.
* Spalvos pasirinkimo galimybė priklauso nuo skardos padengimo būdo.
* Spalvos skirtos susipažinimui ir atspalviu gali skirtis nuo tikrosios spalvos.