VMZINC® titan-cinkas

VMZINC® lydinį sudaro labai aukštos kokybės EN 1179 standarto reikalavimus atitinkantis ZI cinkas (99,995% grynumo) su titano ir vario priedais. VMZINC® titan-cinkas gaminamas  taikant cinko valcavimo su vario ir titano priedais procesą. Ši šiuolaikiška medžiaga pasižymi puikiomis mechaninėmis ir fizinėmis savybėmis, kurias galima pritaikyti statyboje: stogams ir fasadams, sandarinimui, lietaus vandens nutekėjimo sistemoms. Vario priedas padidina tempiamąjį stiprį, o titanas – atsparumą valkšnumui. Titan-cinkas yra natūraliai atsparus korozijai, itin patvarus, nereikalinga brangi techninė priežiūra. Be to, jo lankstumas ir plastiškumas bei estetika lemia, kad tai yra ideali medžiaga naudoti nestandartinių architektūrinių formų pastatuose.

Labai didelis VMZINC® titan-cinko plastiškumas suteikia didelę laisvę kuriant architektūros šedevrus, kurių projektai dažnai yra sudėtingi ir sunkiai įgyvendinami. Dėl savo plastiškumo VMZINC® yra medžiaga, kuri leidžia įveikti daugybę architektūros iššūkių ir tinka įvairioms koncepcijoms. Dėl išskirtinių savybių ją visame pasaulyje vertina architektai, ir VMZINC® pritaikoma įgyvendinant daugybę įdomių sprendimų.

VMZINC® siūlo itin plačią rinkoje produktų ir patinos atspalvių gamą. Tai suteikia galimybę sukurti tobulą harmoniją, spalvų ir šešėlių kompoziciją derinant su kitomis naudojamomis medžiagomis, pvz. medžiu ar akmeniu. Architektai ir statytojai gali laisvai ir lanksčiai komponuoti estetinius ir vizualinius efektus. 

Spalvos

* Spalvos skirtos susipažinimui ir atspalviu gali skirtis nuo tikrosios spalvos.